Kino

Praha - CineStar Praha - Anděl

tel. 251 115 111, Radlická 3179/1e, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 13:40 18:00
Složka 64 (2018) T 20:20
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:00
Mrazivá pomsta (2019) T 17:00
Úhoři mají nabito (2019) 16:00
Ženy v běhu (2019) 19:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 14:00 16:30 19:00 21:30
Aquaman (2018) T 14:40 21:40
Bohemian Rhapsody (2018) T 15:00 20:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 12:15 14:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:15 15:30 16:45 17:50
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:00 14:15 16:15
Léto s gentlemanem (2019) 12:00 18:30
Mrazivá pomsta (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00
Na střeše (2019) 12:30 17:40
Nedotknutelní (2017) T 13:30 20:40
Potomek (2019) T 13:00 16:00 21:40
Skleněný (2019) T 19:00
Všichni to vědí (2018) T 16:30 19:10 21:50
Úhoři mají nabito (2019) 12:50 15:00 17:10 19:20 21:30
Úniková hra (2019) T 19:50 22:00
Ženy v běhu (2019) 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 20:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:30
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:45

Praha - CineStar Praha - Černý Most

tel. 266 790 999, Chlumecká 712/8, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 13:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D 15:00 17:40 20:20
Bohemian Rhapsody (2018) T 14:45 18:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:15 13:45 14:30 16:45 19:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 15:45
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:30 14:50 16:00 17:10
Léto s gentlemanem (2019) 12:30 17:30 19:40
Mrazivá pomsta (2019) T 18:20 20:40
Nedotknutelní (2017) T 21:15
Potomek (2019) T 21:40
Psí domov (2019) D 14:15
Raubíř Ralf a internet (2018) D 12:40
Všichni to vědí (2018) T 18:15 21:00
Úhoři mají nabito (2019) 13:50 16:00 18:00 20:15 21:50
Úniková hra (2019) T 16:20
Ženy v běhu (2019) 12:00 14:10 16:15 18:20 19:30 20:30
Alita: Bojový Anděl (2019) T 21:15

Praha - Aero

tel. 271 771 349, Biskupcova 1733/31, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Kafarnaum (2018) 17:30
Schindlerův seznam (1993) 13:30
Všichni to vědí (2018) 20:00

Praha - Atlas

tel. 222 312 737, Sokolovská 371/1, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) 20:00
Bohemian Rhapsody (2018) 20:30
Favoritka (2018) 17:30
Ženy v běhu (2019) 18:00

Praha - Bio Oko

tel. 233 382 606, Františka Křížka 460/15, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Animal Behaviour (2018) 20:30
Bao (2018) 20:30
Euromajdan: hrubý sestřih (2014) 17:00
Late Afternoon (2017) 20:30
Máme na víc (2018) 10:00
Na střeše (2019) 15:00
One Small Step (2018) 20:30
Weekends (2017) 20:30

Praha - Cinema City Chodov

tel. 255 742 021, Roztylská 2321/19, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 12:20 15:00 17:40 18:50 20:30
Alita: Bojový Anděl (2019) T 16:40 19:20 21:30 22:00
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:30 20:10 21:50
Bumblebee (2018) D 13:50 16:20
Favoritka (2018) T 21:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 12:10 14:20 16:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 13:10 15:30 17:45 19:30
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:00 13:30 16:00 17:10
Ledová sezóna: Medvědi jsou zpět (2018) D 12:10
Léto s gentlemanem (2019) 14:40 19:30 21:40
Marie, královna skotská (2018) T 19:10
Mrazivá pomsta (2019) T 14:10 16:40 17:50 19:10 20:20 21:40 22:10
Potomek (2019) T 18:00 20:00 22:10
Psí domov (2019) D 12:00 13:20 15:40
Raubíř Ralf a internet (2018) D 12:20 14:50
Skleněný (2019) T 21:20
Složka 64 (2018) T 18:50
Všichni to vědí (2018) T 13:40 16:20 18:30 21:20
Úhoři mají nabito (2019) 12:10 14:20 16:50 19:00 21:10
Úniková hra (2019) T 19:10 21:30
Ženy v běhu (2019) 12:40 14:00
14:50
16:20 17:00
17:20
18:40 19:50 20:10 21:00 22:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D 14:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D 17:10
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:45 22:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 12:30 15:00

Praha - Cinema City Flora

tel. 255 742 021, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 13:50
Alita: Bojový Anděl (2019) D 17:30
Alita: Bojový Anděl (2019) T 18:20 21:00
21:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:20 14:40 17:00 19:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 13:30 16:00
LEGO® příběh 2 (2019) D 13:40 16:30
Léto s gentlemanem (2019) 19:10 21:20
Mrazivá pomsta (2019) T 12:40 15:10 17:50 20:20 22:10
Potomek (2019) T 20:00
Psí domov (2019) D 13:20 15:30
Všichni to vědí (2018) T 16:00 18:50 21:40
Úhoři mají nabito (2019) 13:20 15:30 17:40 19:50 22:00
Ženy v běhu (2019) 12:50 14:50 16:50 19:00 21:10

Praha - Cinema City Galaxie

tel. 267 900 567, Arkalycká 833/1, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 16:00 18:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:10 21:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:00 16:40 19:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 15:20 17:40
LEGO® příběh 2 (2019) D 17:30
Léto s gentlemanem (2019) 16:40 19:50
Mrazivá pomsta (2019) T 16:50 19:20
Potomek (2019) T 17:50 21:30
Psí domov (2019) D 15:00
15:30
Všichni to vědí (2018) T 20:00
Úhoři mají nabito (2019) 17:00 19:20 21:40
Úniková hra (2019) T 18:50 21:10
Ženy v běhu (2019) 16:40 19:00 21:20

Praha - Cinema City Letňany

tel. 255 742 021, Veselská 663, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 15:10 17:50 19:00
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 15:20
Alita: Bojový Anděl (2019) T 20:30 21:20
Bohemian Rhapsody (2018) T 14:20 18:10 21:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 14:20 16:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 15:30 17:50 19:10
LEGO® příběh 2 (2019) D 14:00 16:30
Léto s gentlemanem (2019) 19:10 21:40
Marie, královna skotská (2018) T 17:10
Mrazivá pomsta (2019) T 14:30 17:00 20:10 21:30
Potomek (2019) T 20:00
Raubíř Ralf a internet (2018) D 14:00 16:20
Všichni to vědí (2018) T 14:10 17:00 19:50
Úhoři mají nabito (2019) 16:00 18:00 20:30
Úniková hra (2019) T 18:50 21:10
Ženy v běhu (2019) 14:10 15:10 16:20 17:10 18:40 19:40 20:50 21:50

Praha - Cinema City Nový Smíchov

tel. 255 742 021, Plzeňská 233/8, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 13:00 15:40 18:20
Alita: Bojový Anděl (2019) T 16:40 21:10
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:20 20:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:10 14:30 16:50 17:50 19:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 13:10 15:30
LEGO® příběh 2 (2019) D 14:00 15:10
Léto s gentlemanem (2019) 19:20 21:30
Mrazivá pomsta (2019) T 13:10 15:40 18:10 20:40 21:40
Potomek (2019) T 17:40 20:20 22:20
Psí domov (2019) D 12:20 14:30
Raubíř Ralf a internet (2018) D 12:00 14:50
Spider-Man: Paralelní světy (2018) D 12:30
Všichni to vědí (2018) T 13:00 15:50 18:30 21:30
Úhoři mají nabito (2019) 14:00 16:30 19:00 21:20
Úniková hra (2019) T 19:50 22:00
Ženy v běhu (2019) 13:20 15:20 16:20 17:30 18:40 19:30 20:50 21:50
Alita: Bojový Anděl (2019) D 14:40 19:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 22:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 12:30 17:10

Praha - Cinema City Slovanský dům

tel. 255 742 021, Na Příkopě 859/22, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 13:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 16:20 18:50 21:30
Bohemian Rhapsody (2018) T 17:50 20:40
Favoritka (2018) T 17:40
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 12:40 15:00 17:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) 13:20 18:50 21:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 16:00
LEGO® příběh 2 (2019) D 12:10 14:30 16:50
Léto s gentlemanem (2019) 15:30 20:10
Mrazivá pomsta (2019) T 12:20 14:50 17:30 19:50 22:20
Potomek (2019) T 21:50
Psí domov (2019) D 12:00 13:30 15:50
Složka 64 (2018) T 18:20
Sobibor (2018) T 19:30
Spider-Man: Paralelní světy (2018) T 12:50
Všichni to vědí (2018) T 13:20 16:10 19:00 21:40
Úhoři mají nabito (2019) 12:00 14:30 16:40 19:40 21:50
Úniková hra (2019) T 20:50 22:15
Ženy v běhu (2019) 14:10 16:10 18:30 20:40

Praha - Cinema City Zličín

tel. 257 950 966, Řevnická 121/1, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 17:10
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 19:00
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:50 21:40
Bohemian Rhapsody (2018) T 18:30
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 14:00 15:40 18:00 19:10
Jak vycvičit draka 3 (2019) D, 3D 14:20 16:40
LEGO® příběh 2 (2019) D 14:00 16:30
Léto s gentlemanem (2019) 21:30
Mrazivá pomsta (2019) T 15:30 18:10 20:40
Potomek (2019) T 20:50
Psí domov (2019) D 16:20
Raubíř Ralf a internet (2018) D 14:50
Všichni to vědí (2018) T 14:50 17:40 20:30
Úhoři mají nabito (2019) 14:40 16:50 19:00 21:10
Úniková hra (2019) T 21:20
Ženy v běhu (2019) 14:10 15:15 16:20 17:20 18:40 19:30 20:20 21:40

Praha - Dlabačov

tel. 233 102 991, Bělohorská 125/24, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) 21:00

Praha - Evald

tel. 221 105 225, Národní 60/28, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Léto s gentlemanem (2019) 18:30
Na střeše (2019) 16:30
Ten, kdo tě miloval (2018) 14:00
Úhoři mají nabito (2019) 20:30

Praha - Francouzský institut

tel. 221 401 011, Štěpánská 644/35, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Nechte holky hrát! (2018) 11:00

Praha - Imax

tel. 255 742 021, 255 742 022, Vinohradská 1612/149, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) T 12:00 14:30 17:00 19:30 22:00

Praha - Kasárna Karlín

tel. 732749477, Prvního pluku 20/2, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Harry Potter a Princ dvojí krve (2009) 14:00
Harry Potter a Relikvie smrti - … (2010) 17:00

Praha - Kino Lucerna - Praha

tel. 224 216 972, Vodičkova 704/36, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Favoritka (2018) 21:00
Kafarnaum (2018) 18:30
Láska mezi regály (2018) 18:15
Léto s gentlemanem (2019) 16:15
Všichni to vědí (2018) 20:45
Ženy v běhu (2019) 16:30

Praha - Kino Pilotů

tel. 720 030 151, Donská 168/19, Praha 10 mapa
čtvrtek 21.2.2019
Favoritka (2018) 21:00
Jak vycvičit draka 3 (2019) 17:00
Já, padouch 3 (2017) 16:00
Kafarnaum (2018) 21:20
LEGO® příběh 2 (2019) 14:45
Na střeše (2019) 19:00
S láskou Vincent (2017) 18:15
Studená válka (2018) 20:30
Všichni to vědí (2018) 18:45
Žena na válečné stezce (2018) 16:45

Praha - Kino Radotín

tel. 257 910 322, Na Výšince 875/4, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Mrazivá pomsta (2019) 20:00
Úhoři mají nabito (2019) 17:30

Praha - Kino Účko

tel. 725 936 914, K sokolovně 201/8, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Léto s gentlemanem (2019) 19:30

Praha - Mat

tel. 224 915 765, Karlovo nám. 285/19, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Léto s gentlemanem (2019) 16:30
Všichni to vědí (2018) 20:30
Úhoři mají nabito (2019) 18:30

Praha - Modřanský biograf

tel. 245 008 034, U Kina 44/1, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Nedotknutelní (2017) 17:30
Ženy v běhu (2019) 20:00

Praha - Ponrepo

tel. 224 233 281, 778 522 708, Bartolomějská 291/11, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Im freien (2011) 20:30
Jehla (1988) 18:00
Steifheit 1-3 / 7 (2018) 20:30

Praha - Premiere Cinemas Praha Hostivař

tel. 728 682 909, Švehlova 1391/32, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Alita: Bojový Anděl (2019) D 11:10 14:05 18:40
Alita: Bojový Anděl (2019) T 19:40
Bohemian Rhapsody (2018) T 21:20
Jak vycvičit draka 3 (2019) D 10:20
11:30
12:40 13:50 15:00 16:10 17:20
LEGO® příběh 2 (2019) D 10:00 12:20 14:40 17:00
Léto s gentlemanem (2019) 16:35
Mrazivá pomsta (2019) T 18:25 20:50
Všichni to vědí (2018) T 21:10
Úhoři mají nabito (2019) 19:30
Úniková hra (2019) T 21:35
Ženy v běhu (2019) 10:30
11:30
12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:20 20:30
Alita: Bojový Anděl (2019) D, 3D 13:00 20:45
Alita: Bojový Anděl (2019) T 15:30
Bohemian Rhapsody (2018) T 10:10 18:00

Praha - Světozor

tel. 224 946 824, Vodičkova 791/41, Praha mapa
čtvrtek 21.2.2019
Beautiful Boy (2018) 15:45
Favoritka (2018) 18:15
Láska mezi regály (2018) 13:15
Na střeše (2019) 15:30
Pozdě umřít mladý (2018) 18:00
Roma (2018) 20:30
Složka 64 (2018) 13:00
Tvé jméno mi zamořilo sny (1996) 18:15
Vzpomínky na tajemný rok (2018) 20:45
Všichni to vědí (2018) 13:15 20:45
Žena na válečné stezce (2018) 16:00
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace