poster

Ženy v běhu

 • Slovensko

  Ženy v behu

Komedie

Česko, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Olík
  ****

  Pokud dáme stranou všechny ty Palachy, Masaryky, protektoráty, normalizace a další rádoby silná témata, plus se zaměříme na takzvanou nenáročnou tvorbu, tak tady máme „virbl prosím!“ jeden z nejlepších tuzemských snímků posledních X let. Tohle prostě funguje. Pozitivní energie je cítit z každého uběhlého kilometru. Humor jednoduchý, ale ne laciný…a co ne je nejdůležitější, tak všudypřítomný. Chytl jsem se jako Musca domestica na mucholapku. Rázem jsem zapomněl, že mladého Polívku mám za arogantního frajera. Bokovou za nevýraznou mladší sestru. Kosatkovou za ucházející MILFku bez talentu. Adamovskou za zkrachovalou herečku, kterou už nekonečné seriály na filmové plátno nepustí. Kubařovou za jednu z mnoha. Že se Vetchý začíná kuklit do jedné polohy a režiséři s ním začínají tak trochu orat. Že mám Hofmanna stokráte raději jako svéráznou postavičku Prušinovského seriálů. Čo bolo, to bolo, terazky se královsky bavím. A pokud alespoň jednu z deseti dam, přiměje Martin Horský vyběhnout do přírody, tak slibuji, že tu poslední hvězdičku přidám. Takže, když nemůžeš, přidej víc.(6.2.2019)

 • TominoLa
  ****

  Měl jsem možnost tuhle komedii vidět už koncem listopadu. Pokud mám být upřímný tak od jména Horský jsem toho moc neočekával. Rozhodně jeho režisérký debut příjemně překvapil a dopadl lépe než jeho scénáře. Herecké obsazení je fajn. Takhle dobře jsem se bavil naposled u Teorie tygra. Myslím si, že to není film jen pro ženy, ale pro všechny co chtějí vypnout a jen se bavit. Jako vždy vévodí Ondra Vetchý. 8/10(25.1.2019)

 • Streeper
  ****

  Za mě obrovské překvapení. Viděla jsem v rámci první dámské jízdy v roce a pokud ostatní české komedie v tomto roce budou tak dobré jako Ženy v běhu, tak se vážně těším. Snímek je krásná oddechovka, u které nemusíte přemýšlet, příběh krásně utíká a hlavně se u toho neustále smějete. O nejvíce vtipných scén se zasadil Vetchý a Kostková a díky bohu za ně, opravdu skvělá dvojka. Film je určený spíše pro ženské publikum, ale jsem si jistá, že i muži se u filmu pobaví.(26.1.2019)

 • Likan7
  ****

  Martin Horský má talent, který tu dlouho nebyl. Už Bezva ženská na krku byl pohodový film (psal scénář) a tady se dokonce ujal režie. A nutno dodat, že se mi prostě trefil parádně do nálady. Od začátku je Vám jasný jak film skončí, ale ono to vlastně nevadí. Těch 90 minut uteče příjemně, pohodově a humorně. A když mluvím o humoru, nemyslím žádný trapnosti, za který se stydíte, když to vidíte. Vlastně co 5 minut následuje vtipná scéna nebo rozhovor na jakékoliv téma, ať už běhání nebo rodina (Vetchý a synové v rámci situačního humoru excelují). Celý to je natočený odlehčeně, příjemně, až to drama před cílovým happyendem vůbec nemuselo přijít. Kino natřískaný, všichni se bavili a já s nimi. Dobrý, fakt dobrý, klidně bych si dokázal s touhle partou představit pokračování.(13.2.2019)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,996,000▐ Veľmi milé pohodové prekvapenie. Konečne sa točia aj v našich končinách účelové, podarené filmy, ktoré majú čosi do seba. Dej upúta už od úvodu, zbytočne trápnym scénam sa tu našťastie vyhýbame veľkým oblúkom. Samozrejme občas príde aj nejaké to klišé, hlavne v druhej polovici filmu pri kryštalizácii vzťahov, tam to troška kazí, brzdí (ináč by som išiel ešte vyššie z hodnotením) ale ináč excelentne úderná romantická komédia. Herci v pohode, skoro by som povedal, že taká česká Láska nebeská. /videl v kine 2x: 85%/(13.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace