poster

Mission: Impossible - Fallout

 • Kanada

  Mission: Impossible - Fallout

 • Austrálie

  Mission: Impossible - Fallout

 • Velká Británie

  Mission: Impossible - Fallout

 • Nový Zéland

  Mission: Impossible - Fallout

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2018, 147 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  odpad!

  Krom toho, že mi přijde, že tam chybí nějaká ta "impossible" sekvence, je to i ve všech ostatních směrech dost naprd film. Nejsem vlastně vůbec fanda Cruise, ale například na Ghost Protocol jsem schopná čučet znova a znova a znova a znova a pořád se bavím, kdežto tady jsem už tak po první čtvrthodině přemýšlela, jestli je proveditelné objednávat si z Thajska poštou živou rybu a osud světa mi byl ukradený asi tak jako ty osudné koule plutonia. Simon Pegg je zřejmě bůh, ale tím za mě výčet pozitiv končí. Henry Cavill nemá jako obvykle charismatu ani do kalíšku na vajíčka a křečovité snahy o nadhled a humor jsou od minula ještě zoufalejší a nucenější. Na to, jak se marketing snaží vyhajpovat fakt, že se na to všichni museli strašně fyzicky připravovat a cvičit choreografii a všechno, tak mi přijde, že na výsledném produktu to úsilí až tolik vidět není. Bitku na záchodech že "kvůli komplexnosti" natáčeli čtyři týdny? Asi klidně jo, ale vůbec nemám touhu pustit si ji někdy znova a dokonce mě při pár záběrech i napadlo, že Cruise už vypadá dost staře.(28.11.2018)

 • Davies182
  *****

  "I'll figure it out!!"... a počítačové akční scény Avengers (a všech dalších nejen letošních blockbusterů) se smutně krčí v koutě. EDIT: napodruhé ještě lepší a neméně intenzivní, musím šestku korunovat na dosavadního IMF krále - i kdyby jen proto, že dvakrát jsem zatím na žádné Huntově předchozí misi v kině nebyl.(2.8.2018)

 • Kaka
  ****

  The Dark Hunt Rises. Impozantní, leč trojka stále nepřekonána. Byla ultra-svižná, napumpovaná hračičkami fan-boye. Fallout "pouze" plní ambiciózní očekávání současných náročných mainstreamových diváků. A plní je velmi zdatně. První polovina je pozvolnější, ale jakmile Cruise začne své dechberoucí představení veletočů a kaskaderských kousků při kterých se tají dech, vše je jak má být až do velkolepého finále. Maximální nasazení, minimální ztráty. Jeden z nejlepších dílů a zřejmě ten nejvíc špiónský, nejvíc oldschool a nejtemnější.(8.8.2018)

 • T2
  *****

  Rozpočet $178miliónovTržby USA $220,159,104Tržby Celosvetovo $791,107,538Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Štandard posledných dielov dodržaný, Christopher McQuarrie to zvláda, aj keď dejovo to nemusí byť úplne prehľadné, košér. Príbeh ponúka klasické zvraty, dá sa povedať kto s koho medzi zlými a dobrými až nevieme kto na koho strane je. Vizuál opäť ohromí, rovnako tak akčné vychytávky (nahánačky na motorkách, či vrtuľníkoch vedú), Huntov bez a skoky cez budovy dokonca aj pobavia, nechýba šplhanie po skalách, troška to pripomenie takú rekapituláciu z ostatných dielov. Súboje sú veľmi fyzické, dych berúce, kameraman si dal fakt záležať. Rebecca Ferguson si zas kradne svojim výzorom scény pre seba, je ozdobou, s Michelle Monaghan sú ako sestry podobné. Občas tu sadne aj nejaké to odľahčenie. 3D efekt v kine mi prišiel trocha zbytočný, možno otravný, rozdvojovalo obraz, veľa tmavých scén v tých tuneloch bolo až bolestných cez okuliare. /videl v kine 3D verziu: 90%/(8.8.2018)

 • Tosim
  *****

  Už předchozí snímek měl slušně našlápnuto, ale to, co je převedeno v šestém MI, nemá obdoby. Tom Cruise je samozřejmě vynikající (i já mám problém s jeho soukromím), ale je potřeba říci, že za úspěchem jeho několika posledních projektů stojí jeden jediný režisér a scénárista. To on udělal Fallout tím, čím je. Svou akcí, osudovostí a důrazem na morální dilemata stojí a padá téměř výhradně s Christopherem McQuarriem. Samozřejmě nesmíme zapomínat na nosnou romantickou linku (pro některé dámy a vlastně i pány), další členy týmu (Ving Rhames, Alec Baldwin), humor (Simon Pegg) a na protiváhu k Ethanu Huntovi (podmanivě úsporný Henry Cavill). U akčňáren to tvrdím málokdy (jenomže tohle vlastně není "jen" akčňárna), ale tohle je pro mě zatím film roku!!!(14.8.2018)

 • - Spoiler: Ve scéně, kdy Hunt (Tom Cruise) ukazuje Walkerovi (Henry Cavill), jak funguje zařízení na tvorbu masek, se ho Walker zeptá „jestli lidi na tohle vážně naletí“. Přestože ve funkčnost masek nevěří, sám je nakonec ve druhé půlce filmu napálen. Zároveň je tato scéna předzvěstí, že Walker je extrémista John Lark. (JustMeeKatie)

 • - Když se Ethan (Tom Cruise) znovu setká se svou ženou (Michelle Monaghan) a jejím manželem (Wes Bentley), představí se jako Robert Thorn. Stejně se jmenuje i hlavní postava kultovního hororu Přichází Satan! (1976), kterou ztvárnil Gregory Peck. (Darth Revan)

 • - Když James Hunt (Tom Cruise) ujíždí na motorce, tak v čase 58:08 míjí v protisměru jedoucí černý Renault Megane RS (třetí generace 2008–2016) s registrační značkou EC-191BP. Ale v následující scéně totožné auto předjíždí. (DBlitz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace