poster

Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War - Part I

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Avengers: Nekonečná vojna

 • Kanada

  Avengers: Infinity War

 • Nový Zéland

  Avengers: Infinity War

 • Austrálie

  Avengers: Infinity War

 • Velká Británie

  Avengers: Infinity War

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 149 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • D.Moore
  *****

  Russoovi si s Infinity War poradili stejně jako s Občanskou válkou - s přehledem kočírují ohromné (až obrovské) množství postav, z nichž každá dostane prostor, humor i emoce dávkují s citem, akce je bombastická, film vůbec na nic nečeká a šlape od začátku do konce... Kdekoho určitě překvapí, jak zdařile vykreslený záporák je Thanos, opravdu se povedl. Rozdělení na dva filmy určitě má smysl - nejen proto, že je co vyprávět, ale hlavně proto, že si po finále vůbec nedovedu představit, co všechno se ve druhém dílu semele a ohromně rád si na to počkám.(25.4.2018)

 • Wacoslav1
  ***

  Hmm musel jsem ten zázrak a údajný vrchol studia Marvel taky vidět na vlastní oči a po pravdě je to to nejlepší co Marvel produkuje? ano je. Je to něco co bych potřeboval ještě někdy vidět? ne není. Nicméně na rozdíl od většiny Marvel sólovek je tenhle digitální akční mišmaš kde je superhrdinů jak sraček ještě přijatelný.55%(23.5.2018)

 • Gilmour93
  ****

  Rozdováděný cirkus Marvel do toho jde, že více znamená více, ale já rozhodně nemám za to, že by souboj dobra se sběratelem lesklých Infinity tretek nějak zásadně převyšoval minulé počiny. Jedna věc tu vlastně je. Half-genocida fialového Joshe Brolina s „šourkem místo brady“, to byla čistka srovnatelná s Red Wedding ve Hře o trůny. Lidé vedle mě fňukali, jako by je opustil člen rodiny, čekali na potitulkovou scénu, aby mohli fňukat ještě víc a pak je tvůrci navrch popíchli tím, že „Thanos will return“. Cliffhanger jak Stallone a od tvůrců MCU dokonalá investice. P.S. spoiler: Něco mi říká, že Doctor Strange zná mapu. Jinak by se se svým zeleným kamínkem nedržel motta Krupiéra Clivea Owena „Drž pevně, pusť zlehka..“(2.5.2018)

 • -OverLord-
  *****

  První polovina působí jako vlažnější upoutávka na TEN film, na kterej jsme všichni tak dlouho čekali, ale závěrečná zhruba třetina je natolik epická, že to nemůžu jinak než opětkovat. Jakmile se tam totiž všichni sejdou a všechno si vyjasní, začíná ta opravdová jízda, ve které má každý marvelák tu svou jedinečnou a nepostradatelnou úlohu. Potitulková scéna dává jasně najevo, kdo bude nová zásadní posila do týmu a i když všichni víme, jak to zřejmě celé dopadne, je konec (a nejen ten) pro každého fandu vcelku emotivní záležitost. Kinosál se neobešel bez slz, a tak to má být.(27.4.2018)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Nečekané nadšení a velkolepé uzavření desetiletého budovaného Universa. Lépe to dopadnout nemohlo. Funguje zde úplně vše. Vynikající vizuál nikoli CGI mess, nejlepší záporák, který kdy Marvel měl a to především díky skvělému Josh Brolinovi ( Can´t wait Cable!!) a k tomu nepříjemní kumpáni z Black Order, kde exceluje především Ebony Maw, humoru je méně, ale většinou zafungoval ( Drax bavil nejvíc) a velmi se mi líbil nástup jednotlivých hrdinů do akce ( Ať se jedná o Captaina Americu či Thora,který mě svým nástupem ve Wakandě naprosto odrovnal) i postupné seznamování a potkávání hrdinů je velmi příjemné především pro fanoušky. Velmi mě zaujaly i cizí planety ( Především s trpaslíky, kde se objevil Tyrion) rád bych viděl od Marvelu film z téhle planety. Samotné bezútěšné finále lehce naštve, jelikož si pro vysvětlení musíme rok vyčkat, ale s tím se hold nedá nic dělat. Solidní zábava, při které jsem se nebránil husí kůži ani emocím. 100%(3.5.2018)

 • - Ve filmu je viditelných 695 smrtí. (poumen)

 • - Tony Stark/Iron Man byl v komiksech první člověk, který použil Infinity Gauntlet (Rukavici nekonečna). Stalo se tak v komiksu „The Avengers vol. 2 #12“ z roku 2011. Nebyl však prvním člověkem, který si ji nasadil. Tím byl Reed Richards/Mr. Fantastic v komiksu „New Avengers: Illuminati #2“ z roku 2007, ten jí však ale nepoužil. (Ghost_Rider)

 • - Označení „vesmírní psi“ pro armádu mimozemských tvorů útočící ve Wakandě vymyslel divák na zkušební projekci filmu. [Zdroj: nahatymanaty.cz] (CrypzzXD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace