poster

Bumblebee

 • USA

  Bumblebee

 • USA

  Transformers 6

  (neoficiální název)
 • USA

  Brighton Falls

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Bumblebee

 • Velká Británie

  Bumblebee

 • Austrálie

  Bumblebee

 • Nový Zéland

  Bumblebee

Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • jhr
  *****

  Ten film mě až nečekaně bavil. Sympatická Hailee Steinfeld je jeho největší oporou a snadno se vyrovná svému robotímu kamarádovy, se kterým tvoří dokonalý tým. Atmosféra osmdesátých let je zde doslova hmatatelná a to je moc dobře. Akce sice není moc, ale to ve výsledku vůbec nevadí. Naopak ve srovnání s posledními díly Transformerů, které byli spíše otravné než zábavné je to dost příjemná změna. Bumblebee je po všech stránkách pohodový film, který je v řadě ohledech lepší než většina o dost dražších filmů z této série a to je samozřejmě velký úspěch.(4.1.2019)

 • silentname
  *****

  Je to možné? Je konečne možné, aby sme sa dočkali filmu do série Transformerov, ktorý bude skutočne dobrý? "Bumblebee" ma presvedčil, že áno. Je to asi spôsobené tým, že sa do režisérskej stoličky tentokrát posadil Travis Knight, ktorý naposledy priniesol najlepší Laika film "Kubo And The Two Strings". A vyhodili sme všetok mizerný humor, ktorý sme nahradili vtipnými a milými momentkami. Osobne mi film najviac asi pripomenul starý film "Short Circuit". Tento film som si užil presne pre tie isté dôvody, pre ktorý som si užil aj tento. Veľmi dobré postavy, dobré vzťahy medzi nimi, vtipné situácie a srdce na správnom mieste. Hailee Steinfeld je vynikajúca ako naša hlavná hrdinka. Veľmi dobre jej rozumiem, ukáže sa ako schopná postava a musím povedať, že jej priateľstvo s Bumblebeem ma skutočne dokázalo dostať do dobrej nálady. A pristihol som sa často, ako som sa pri tom usmieval. A v tom tkvie to, čo tento film tak skvele posúva dopredu. Dokonca si myslím, že aj John Cena je skvelou postavou a v závere sa ukáže, že nie je len čiernobiely človek, ktorý chce všetko zlikvidovať, ale vie nájsť aj v sebe moment prekvapenia a uvedomiť si, že možno sú veci trošku iné, ako sa môžu na prvý pohľad zdať. Akcia vo filme je na konci vynikajúca. Nepôsobilo to tak lacno a tak bezducho ako v posledných dvoch filmoch, no celkovo to pôsobilo dobre zvládnuto. Ak budú Transformeri pokračovať, tak si myslím, že toto je cesta. Nedávajte viac režisérske miesto Michaelovi Bayovi. Ako producent je dobrý, no ako režisér už totálne pohorel. Toto je cesta. A pokračujte v nej. Hodnotenie: A-(22.12.2018)

 • miguel_111
  ****

  Po vizuálnej stránke je film zvládnutý na výbornú, ale Bay je predsa len Bay. Herecký v pohode Hailee Steinfeld je sympatická a v pohode film tiahne. Bumblebee je môj obľúbenec takže nemám čo vytknúť. Humor tu celkom funguje a je celkom príjemným oživením série. Najväčším mínusom filmu je podľa mňa to, že film je mierený k mladšiemu publiku takže chlapské hlášky a drsnú akciu nečakajte, ale aj tak som sa v kine bavil a návštevu kina neľutujem. Pre mňa 70%.(2.1.2019)

 • Jango_Fett
  *****

  Zapomeňte na pět předešlých Bayformers filmů. Bumblebee v podání Travise Knighta má konečně vše co předchozí snímky postrádali - příběh, spád, emoce, roboty kteří konečně mají nějakou důležitou roli v ději a nemají jen dva dialogy, přehledné bojové scény, uvěřitelné lidské postavy a odstraněné zbytečné charaktery a trapné scény. Film který potěší nejednoho fanouška původních animáků Generation 1, ale bude fungovat i jako rodinný film nebo pro lidi kteří se setkávají s Transformers poprvé.(22.12.2018)

 • necisty
  **

  Mě tohle vážně zklamalo, uvažoval jsem i nad nejhorším hodnocení, ale to už bych moc křivdil. Štve mě, že jsou to již šestí Bumblebee a nikam se to neposouvá, jakoby zkopírovali první díl. Jenže v prvních dílech tam byly aspon nádherné ženské, tady jsou zase narvané tupé děcka, zase černoch (rasová korektnost, nic proti nim nemám, ale už mě tou nutnou vyvážeností v Hollywoodu serou) a do toho ještě úplně "boží" rodiče. Pro děti by to mohlo být fajn, kdyby to neměl být akční film. Bohužel tu není ani moc akčních scének, kde by se vyblbli s efekty, jako tomu bylo v předešlém díle. Prostě když si to nepohlídá Bay, tak je z toho sračka alá Hvězdné války. ... CC Flora(7.1.2019)

 • - Vzhled některých Autobotů a Decepticonů se vrací designově do éry, kdy vycházel původní komiks „Transformers“ z roku 1984. Místo futiristických tvarů můžeme vidět jednoduché „hranaté“ Transformery podle původních návrhů. (UncleMorty)

 • - V jedné pasáži si můžeme všimnout plakátu odkazující na film Věc (1982). (K1NGSLAYER)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 3. 12. 2018 v Berlíně. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace